In grote lijnen

Hanneke Quak en Jannemiek Tukker
-

Twee kunstenaars, twee stijlen van tekenen. Vrijhof Cultuurcentrum toont tekeningen van Jannemiek Tukker en Hanneke Quak.

‘Chemie of alchemie? In ieder geval een blijvende verandering die in werking gezet wordt door het tekenen als meditatie. Het middel is belangrijker dan het doel. De tekening als residu van het leven.’ Die quote geeft aldus Jannemiek Tukker haar werk het beste weer. Hanneke Quak tekent houdingen en bewegingen van het menselijk lichaam en koppelt die aan emoties, aan gemak en ongemak.

Citaat: ‘Het verblijven van de geest in een vacuüm, terwijl het lichaam mee blijft draaien in de tijd. Het lichaam wordt zo een los object, los van de geest. Deze heeft zich in het wachten losgemaakt van de tijd en van verandering.’

locatie

Vrijhof Cultuurcentrum
Adres Drienerlolaan 5
7522NB Enschede
Online www.cultuur.utwente.nl

programma

  1.  
    -
    • elke maandag
    • elke dinsdag
    • elke woensdag
    • elke donderdag
    • elke vrijdag
    • elke zaterdag
    • elke zondag
  2. Opening

     

    De opening is in de grote expositieruimte van de Vrijhof.

    uur