BIKER(S) & KIDS FAIR
Bikers4All is er voor de gezinnen waar ze te maken hebben gekregen met een ernstige ziekte.
Bikers4all geeft die persoon en dat gezin dat steuntje in de rug door even de zorgen en ziekte voor een dag te...
Bikers4all geeft die persoon en dat gezin dat steuntje in de rug door even de zorgen en ziekte voor een dag te...
Bikers4all geeft die persoon en dat gezin dat steuntje in de rug door even de zorgen en ziekte voor een dag te vergeten.
Maak kennis met de Stichting Bikers4All. Bikers4All is er voor de gezinnen waar ze te maken hebben gekregen met een ernstige ziekte, zoals kanker, MS of NAH.
Een middag voor gezinnen kennis te laten maken met de doelstelling van de Stichting. en door activiteiten voor de kleintjes tot 15 jaar gelden te genereren voor de stichting.
Benefiet Biker(s) & kidsfair
Dit benefiet bevindt zich op 23 juni op het terrein van Dragonheart, daar gaan de motoren en trike(s) rijden, Bikers4All staat er met de stichting bij de scouting. Er zijn acht spellen te doen, een loterij en er is een eetkar. Binnen bij de scouting kunnen ouders/verzorgers drinken halen en binnen kunnen kinderen ook broodjes bakken (dat doet de scouting) en er is een groot doek wat onder gekliederd mag worden.
Bikers4All
Bikers4All is een Ambi stichting. Ze rijden voor mensen die ernstig ziek zijn, een laatste wens hebben, mensen die een steuntje in de rug nodig hebben, pesterijen, beperkingen en nog veel meer redenen waarom zij voor deze mensen gaan rijden.
23 juni van 11:00 tot 16:00
Activiteitenkaart | € 5.00 |
Dragonheart
Buurserstraat 372 A
7544 RH Enschede
1
Dragonheart
Buurserstraat 372 A
7544 RH
Enschede