Met drie succesvolle albums op zak, een reeks uitverkochte clubtours in de Benelux en verschillende Europese supportshows, wordt Eefje inmiddels ook buiten de taalgrenzen opgepikt.
Op Bitterzoet beschrijft Eefje in haar herkenbare stijl een dromerige wereld die zich net als magic hour bevindt tussen dag en nacht en tussen zoet en bitter. Eefje de Visser: “De plaat moest voelen als een trage trip, een romantisering van de werkelijkheid, pijnlijke ervaringen gemixt met warmte. De titel heeft ook een link met de smaak van drank, het maakt de wereld mooier, maar het escapisme kan ook wrang en onecht zijn.
Wanneer
vr 21 okt. 2022
t/m
vr 21 okt. 2022
21 oktober vanaf 20:30
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Onder andere voor een goed functionerende website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.