HEDENDAAGSE MEDITERRANE MUZIEK
Spannende ritmes, mysterieuze klanken en mediterraanse melodieën.
Hun nieuwste album Digging in the Sand wordt lovend ontvangen vanwege de dromerige mix van mysterie en lichthe...
Hun nieuwste album Digging in the Sand wordt lovend ontvangen vanwege de dromerige mix van mysterie en lichthe...
Hun nieuwste album Digging in the Sand wordt lovend ontvangen vanwege de dromerige mix van mysterie en lichtheid in het geluid.
Verwacht spannende ritmes, mysterieuze klanken en mediterraanse melodieën van dit internationale trio. Hun nieuwste album Digging in the Sand wordt lovend ontvangen vanwege de dromerige mix van mysterie en lichtheid in het geluid.
AVA Trio is opgericht in 2015 in Groningen en bestaat uit Giuseppe Doronzo uit Italië op baritonsaxofoon, mizmar, hulus, suona; Esat Ekincioglu uit Turkije op contrabas; en Pino Basile uit Italië op framedrums en cupaphone. Doronzo, Ekincioglu en Basile zijn ontwikkelde en virtuoze gidsen die navigeren door de rijke en diverse sonische omgeving van de Middellandse Zee.
10 november van 20:30 tot 22:00
Entree | € 12.50 |
Het Vestzaktheater
Walstraat 35
7511 GG Enschede
1
Het Vestzaktheater
Walstraat 35
7511 GG
Enschede