HET BEST BEWAARDE GELUID TER WERELD (5+)
Een grappige voorstelling voor kinderen vanaf 5 jaar.
Een opgeruimde familievoorstelling over heldhaftige binnenblijvers en bange helden. Vol live muziek en liedjes...
Een opgeruimde familievoorstelling over heldhaftige binnenblijvers en bange helden. Vol live muziek en liedjes...
Een opgeruimde familievoorstelling over heldhaftige binnenblijvers en bange helden. Vol live muziek en liedjes, achtervolgingen en geluiden (en mensen) die de weg kwijt zijn.
De wereld zit vol geluiden. Je broertje dat smakt, je vader die zingt onder de douche, de wind die ritselt in de struiken. En hoe klinkt een botsing van twee slakken eigenlijk? En is het geluid van een drukke kermis nou vrolijk of juist irritant?
Xantippe en haar broer IJsbrand hebben het heel druk met het geluidslaboratorium dat ooit van hun vader was. Ze verzamelen, sorteren en bewaren daar alle geluiden van de hele wereld. IJsbrand vindt het fijn, maar Xantippe vraagt zich af wanneer het nou af is.
Als er op een dag een bewaker in hun potdichte laboratorium staat met woeste verhalen over de echte wereld, droomt Xantippe weg over het leven buiten, terwijl IJsbrand zich zorgen maakt over de veiligheid van hun zeldzame geluidenverzameling. Maar wat is er aan de hand met de bewaker? Waarom klinkt alles ineens zo vreemd? En waar is het best bewaarde geluid ter wereld gebleven?
11 oktober vanaf 15:00
Entree | € 7.50 |
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Wenninkgaarde 40-42
7511 PH Enschede
1
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Wenninkgaarde 40-42
7511 PH
Enschede
Parking Garage Stationsplein
Brammelerdwarsstraat 6
7511 JL Enschede