Shop
Routes
Blog
Nederlands
Sluiten
                Ik vind het nu al kut dat het voorbij is
            4 maart
Kunst en cultuur

IK VIND HET NU AL KUT DAT HET VOORBIJ IS

Dit derde theatervoorstelling van L’Amour Toujours.

Een nostalgisch avondje gezellig bij de pakken neerzitten

Lees verder
20:30
10.00

Een nostalgisch avondje gezellig bij de pakken neerzitten

Een tijdreis door heden, verleden en toekomst waarin Leon en Lilou via Tamagotchi’s, vliegende auto’s en je MSN crush door de derrie-douche de diepte in duiken en boven komen met vragen als: Waar is nostalgie eigenlijk goed voor? Is het een troostrijk en veilig gevoel? Of is het juist iets wat ons tegenhoudt om vol overgave de toekomst tegemoet te gaan?

Nu je groot bent, wat is nou eigenlijk écht je lievelingskleur? En heb je al geaccepteerd dat je niet meer kan worden wat je later wilde worden?

Eerder speelden zij Lessen van een hert in het Amsterdamse Bostheater, een voorstelling waarin ze samenwerkten met documentairelegende Frans Bromet en de voorstelling Samenkomst in positieve sfeer over het belang van feest. Deze voorstelling werd gespeeld in nachtclubs die leeg stonden vanwege de corona crisis.

Wanneer

za 4 mrt. 2023 t/m za 4 mrt. 2023 4 maart vanaf 20:30

Prijzen
Entree€ 10.00
Locatie

Het Vestzaktheater

Walstraat 35

7511 GG Enschede

053-4300999

Website evenement

[email protected]

Bestel je kaarten

Route plannen

Locatiegegevens

1 Het Vestzaktheater
Walstraat 35
7511 GG Enschede

Dichtsbijzijnde parkeermogelijkheden