PAN D'AMIS
Dit trio brengt met de Hang of HandPan drum composities in verschillende muziekstijlen.
Tijdens dit Broodje Cultuur hoor je hang- en elektrische pianocomposities van percussionist Peter Elbertse sam...
Tijdens dit Broodje Cultuur hoor je hang- en elektrische pianocomposities van percussionist Peter Elbertse sam...
Tijdens dit Broodje Cultuur hoor je hang- en elektrische pianocomposities van percussionist Peter Elbertse samen met componist en pianist Ad Wammes. De composities hebben invloeden vanuit diverse muziekstijlen: blues, jazz, latin, pop en minimal music en lenen zich uitstekend voor improvisaties.
De Hang of HandPan drum is voor sommigen een onbekend instrument, voor vele anderen hét instrument van de 21ste eeuw. Mensen worden geraakt door het unieke warme geluid en de ongekende muzikale mogelijkheden van dit prachtige instrument. De klanken doen zowel Mediterraan als Oosters aan en matchen vloeiend met een specifiek gekozen geluid van de elektrische piano (‘Fender Rhodes’-achtig).
Het geheel wordt gecomplementeerd met zowel melodisch als ritmisch slagwerk uit diverse windstreken, zoals Oceandrum en de Sansula door percussionist Niek van Wiggen.
19 oktober vanaf 12:30
Entree | € 10.00 |
Entree student/CJP | € 9.00 |
Concordia Film - Theater
Oude Markt 15
7511GA Enschede
1
Concordia Film - Theater
Oude Markt 15
7511GA
Enschede
Parking Garage Stationsplein
Brammelerdwarsstraat 6
7511 JL Enschede