Shop
Routes
Blog
Nederlands
Sluiten
Boer Boris is de baas 29 mei
Kinderen, Kunst en cultuur

BOER BORIS IS DE BAAS (4+)

Bekende tekeningen van Philip Hopman en de fantasievolle teksten van Ted van Lieshout op het toneel.

Al tien jaar lang beleeft Boer Boris avonturen op en rond zijn boerderij. In de voorstelling komen de bekende ...

Lees verder

Al tien jaar lang beleeft Boer Boris avonturen op en rond zijn boerderij. In de voorstelling komen de bekende tekeningen en de fantasievolle teksten nu ook op het toneel tot leven.

Speciaal voor de tiende verjaardag van deze populaire kinderboekenserie komen twee technici met een levensgrote kijkdoos naar het theater. Bij het begin van de voorstelling staat de enorme doos op het podium. Langzaam maar zeker vouwen de technici deze open, waarna een driedimensionaal theater ontstaat. Daar verschijnen Boer Boris, zijn machines, de boerderijdieren en zelf de vogelverschrikkers.

De voorstelling volgt het verloop van een dag en elk dagdeel maakt Boer Boris iets nieuws mee. Hij krijgt een cadeau, helpt waar hij kan met zijn rode tractor en houdt de technici in de gaten, want die maken steeds ruzie. Als de technici zich ook nog met de inhoud van de verhalen gaan bemoeien en zelf Boer Boris willen spelen, moet Boris ingrijpen.

‘Wie is er hier de baas? Boer Boris is de baas.’

De voorstelling is geschikt voor iedereen van 4 tot en met 7 jaar.

Wanneer

ma 29 mei 2023 t/m ma 29 mei 2023 29 mei vanaf 10:30

Prijzen
Entree€ 7.50

incl. garderobe

Locatie

Muziekcentrum Enschede

Noorderhagen 27

7511 EK Enschede

+31 53 4858585

Website evenement

Bestel kaarten

Route plannen

Locatiegegevens

1 Muziekcentrum Enschede
Noorderhagen 27
7511 EK Enschede

Dichtsbijzijnde parkeermogelijkheden